Rębaki


Rębaki walcowe firmy TYM-BUD charakteryzują się bardzo dużą wydajnością przerabianego drzewa. Duża gama modeli produkowanych rębaków walcowych oraz osprzętu do rębaków umożliwia dostosowanie rębaka do indywidualnych potrzeb użytkownika. Podstawowe modele rębaków walcowych napędzane są przez ciągniki rolnicze.

Rębaki walcowe firmy TYM-BUD rozdrabniają gałęzie/drzewo na kawałki od 5cm do 28cm długości i maksymalnej grubości 18cm ( nie tną materiału na wiór jak rębaki tarczowe ). Do rębaków walcowych można zainstalować osprzęt : podajniki taśmowe, wałki pobierające, świdry do łupania polan drewnianych, systemy workowania, zaczepy do przyczep, koła zamachowe z zabezpieczeniami przeciążeniowymi, wersje mobilne przystosowane do ciągnięcia za ciągnikiem lub samochodem, oprócz napędu przez przekaźnik mocy WOM są wersje z silnikami elektrycznymi, wersje z silnikami spalinowymi.Rębaki i mechanizmy tnące rębaków zostały zaprojektowane i wykonane są przez TYM-BUD z materiałów atestowanych. Hartowanie całościowe koła zębatego znacznie wydłuża jego żywotność (w przeciwieństwie do kół hartowanych indukcyjnie) . Konstrukcja w całości jest spawana ale rozbieralna co ułatwia bezproblemowe wykonanie prac serwisowych oraz zapewnia odpowiednią sztywność i wytrzymałość konstrukcji w celu zapewnienia długiej żywotności urządzenia.
Rębak do gałęzi RDE-4k7,5 Rębak rgw 4x

GWARANCJA 12 MIESIĘCYRębak do gałęzi RGW-4x

Rębak rgw 4x

GWARANCJA 12 MIESIĘCY
Rębak do gałęzi RGS-813m Rębak

Parametry Techniczne Silnika:

Rębak walcowy

Rębak do gałęzi RGS-813

Parametry Techniczne Silnika:

Rębak

Rębak do gałęzi RGS-855

Parametry Techniczne Silnika:

Rębak

Rębak do gałęzi

Rębak

Rębak do gałęzi

Rębak

Rębak do gałęzi

Rębak

Rębak do gałęzi

Rębak Rębak do gałęzi
Rębak Rębak do gałęzi przystosowany do mini ciągników
Rębak

Rębak do gałęzi - rgw-8p z podajnikiem taśmowym łopatkowym

Rębak Podajnik taśmowy przystosowany do rębaka gałęzi RGW-8 lub RGW-4


Rębak

Rębak do gałęzi - RDW-8 z podajnikiem taśmowym łopatkowymPodane parametry są wartościami przybliżonymi , wpływ ma twardość/gatunek przerabianego drzewa (wartości dotyczą świeżego miękkiego drzewa)